Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyBudowa równiarki

140HP GR135 Przegubowa równiarka budowlana

Chiny Sino Construction Equipment Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Sino Construction Equipment Co., Ltd Certyfikaty
Współpracuję z tą firmą od ponad 5 lat.

—— Mr.Stephen

Jestem z Angoli.

—— Mr.Eation

Im Online Czat teraz

140HP GR135 Przegubowa równiarka budowlana

140HP GR135 Articulated Construction Motor Grader Machine
140HP GR135 Articulated Construction Motor Grader Machine 140HP GR135 Articulated Construction Motor Grader Machine 140HP GR135 Articulated Construction Motor Grader Machine

Duży Obraz :  140HP GR135 Przegubowa równiarka budowlana

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: XCMG
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: GR135

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Jeden komplet
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Nago
Czas dostawy: 25-30 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T
Możliwość Supply: 100 zestawów / zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Obowiązujące branże: Roboty budowlane Wymiary (L * W * H): 8015X2380X3050mm
Stan: Nowy Nazwa handlowa: RISEN
Prędkość jazdy do przodu (km / h): 42 Orzecznictwo: ISO
High Light:

140HP Construction Motor Grader

,

GR135 Construction Motor Grader

,

42km/H Xcmg Motor Grader

 

140HP GR135 Przegubowa równiarka budowlana

 

 

Opis produktu równiarki przegubowej 140HP GR135

 

 

1. GR135 wykorzystuje silnik wysokoprężny Dongfeng Cummins 6BT5.9-C130-II z turbodoładowaniem, który ma duży wyjściowy moment obrotowy i współczynnik rezerwy mocy oraz niskie zużycie paliwa.

2. Przemiennik momentu obrotowego ma duży współczynnik momentu obrotowego, wysoką sprawność, szeroki obszar efektywny i dobrą charakterystykę pracy połączonej z silnikiem.

3.Oś napędowa to dedykowana oś XCMG.

4. Napęd główny na tylną oś jest wyposażony w system „NO-SPIN” bez samoblokującego mechanizmu różnicowego.Kiedy jedno koło się ślizga, drugie może nadal przenosić swój pierwotny moment obrotowy.

5. Hamulec roboczy to dwuobwodowy hydrauliczny układ hamulcowy, który działa na dwa tylne koła równiarki i jest bezpieczny i niezawodny.

6. Szczelna kabina służy do konfiguracji systemu klimatyzacji.Części wewnętrzne to eleganckie i kompaktowe części z tworzywa sztucznego, co w pełni odzwierciedla potrzeby ergonomii.

 

Główny parametr równiarki przegubowej 140HP GR135

 

Opis Jednostka Wartość parametru
Model silnika   6BT5.9-C130-Ⅱ
Moc znamionowa / prędkość kw (obr / min) 97 (2200)
Wymiar całkowity (standard)   8015X2380X3050
Masa całkowita (standard) kg 11000
Specyfikacja opon   13.00-24
Prześwit (przednia oś) mm 515
Stąpać mm 2020
Przestrzeń osi przedniej i tylnej mm 5780
Prędkość do przodu km / h 13.05.2013 r. 30/42
Prędkość wsteczna km / h 13.05.30
Siła pociągowa f = 0,75 kN 61.3
Maksymalna zdolność pokonywania wzniesień % 20
Ciśnienie w oponach kPa 300
Ciśnienie robocze w układzie MPa 16
Ciśnienie transmisji MPa 1.3-1.8
Maksymalny kąt skrętu przedniego koła   ± 49 °
Maksymalny kąt pochylenia przedniego koła   ± 17 °
Maksymalny kąt oscylacji przedniej osi   ± 15 °
Maksymalny kąt oscylacji skrzynki równowagi   ± 16 °
Maksymalny kąt skrętu ramy   ± 27 °
Minimalny promień skrętu m 6.6
Nóż do zdrapywania Maksymalna wysokość podnoszenia mm 410
Maksymalna głębokość cięcia mm 515
Maksymalny kąt pochylenia   90 °
Kąt cięcia   54 ° -90 °
Kąt obrotu   360 °
Długość i wysokość cięciwy mm 3048x610
Płyn chłodzący L 50
Zbiornik paliwa L 260
Silnik L 18
Przenoszenie L 26
Olej hydrauliczny L 96
Oś napędowa L 28
Pudełko równoważące L 46

 

Zdjęcie równiarki przegubowej 140HP GR135

 

140HP GR135 Przegubowa równiarka budowlana 0140HP GR135 Przegubowa równiarka budowlana 1140HP GR135 Przegubowa równiarka budowlana 2

 

Nasze Usługi

 

(1) Gwarancja: Każdy wydany produkt będzie objęty roczną gwarancją na 2000 godzin pracy, podczas której bezpłatnie naprawimy lub wymienimy wadliwe części, jeśli wystąpią wady materiałowe lub procesowe, a części zamienne będą w normalnym stanie technicznym.

(2) Części zamienne: Celem RISEN jest dostarczanie naszym klientom oryginalnych części zamiennych o najwyższej jakości, dokładnej sprawności i odpowiedniej funkcji.Dzięki naszej globalnej sieci dystrybutorów masz gwarancję szybkich dostaw i usług, gdziekolwiek jesteś, prześlij nam swoje zapytanie o części zamienne i podaj nazwę produktu, opis wymaganych części. gwarantujemy, że Twoje zapytanie zostanie rozpatrzone szybko i właściwie.

(3) Instalacja i konserwacja: RISEN jest w stanie zapewnić kompleksową instalację skomplikowanych maszyn, umożliwiając rozpoczęcie normalnej eksploatacji rozwiązań w zakresie maszyn budowlanych.Po instalacji dokonamy oględzin całej maszyny, obsłużymy sprzęt i dostarczymy Państwu raporty z badań instalacji i eksploatacji.

(4) Szkolenie: RISEN oferuje doskonałe udogodnienia i komfortowe warunki oraz może świadczyć usługi szkoleniowe dla różnych użytkowników.Sesje szkoleniowe obejmują szkolenie w zakresie produktów, szkolenia w zakresie obsługi, wiedzy w zakresie konserwacji, szkolenia w zakresie wiedzy technicznej, szkolenia w zakresie norm, przepisów i regulacji oraz inne szkolenia, z których wszystkie są dostosowane do indywidualnych potrzeb.Programy szkoleniowe mogą być prowadzone w naszej fabryce lub u klienta.

(5) Porady techniczne: RISEN może również pomóc klientom w koordynacji z wyszkolonym personelem serwisowym i zapewnić szczegółową i obszerną wiedzę.Dzięki naszym poradom technicznym można znacznie wydłużyć żywotność maszyny i utrzymać wysoką wydajność.

 

O nas

 

Nasza firma została założona w 2003 roku i znajduje się w Jingshi Road, Huaiyin District, Jinan City.Transport jest wygodny.

 

Nasz zakres działalności obejmuje wszelkiego rodzaju ciężkie maszyny drogowe, maszyny budowlane, ciężkie pojazdy logistyczne oraz pojazdy specjalne.W tym walce drogowe, równiarki, ładowarki kołowe, koparki itp. Oraz ciągniki siodłowe, wywrotki, ciężarówki, naczepy, betoniarki oraz duże, średnie i małe linie do produkcji cegieł itp. Od momentu powstania 17 lat temu zajmujemy się zdobyły szerokie uznanie klientów w kraju i za granicą dzięki naszej koncepcji wysokiej jakości usług, uczciwej postawie biznesowej i wysokiej jakości produktom mechanicznym.

 

Obecnie koncentrujemy się na dużych pracach ziemnych, projektach budowlanych i dużych centrach logistycznych, dostarczając klientom wysokiej jakości maszyny i pojazdy.

 

Jinan to kolebka chińskich ciężkich pojazdów i maszyn.Opierając się na historii badań i rozwoju technologii ciężkiego sprzętu Jinan oraz wygodnym transporcie, utrzymujemy dobrą długoterminową współpracę strategiczną z Sinotruk i Jiangsu XCMG.Zostań awangardą chińskiego eksportu ciężkich maszyn i rozwoju rynków zagranicznych.

 

Linia produkcyjna naszej firmy znajduje się w dzielnicy Zhangqiu w mieście Jinan w prowincji Shandong.Transport jest wygodny.

Obecnie nasza firma zatrudnia ponad 500 pracowników.Wśród nich jest ponad 50 osób w zespołach techniczno-badawczo-rozwojowych, większość z nich posiada wykształcenie wyższe lub wyższe.Dział marketingu liczy ponad 30 osób.Posiada bogate doświadczenie sprzedażowe i serwisowe.Zapewnij klientom kompleksowe konsultacje dotyczące produktów, zakup i obsługę posprzedażną.

 

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w eksporcie zagranicznym.Wielkość eksportu rośnie z każdym rokiem.Eksportowane głównie do krajów afrykańskich, takich jak Etiopia, Dżibuti, Kenia, Tanzania, Sudan, Czad, Angola, Burkina Faso, Uganda, Kamerun, Zambia, Algieria, Mozambik, Botswana itp.;Azja Południowa, Azja Południowo-Wschodnia, jak Pakistan, Bangladesz, Birma, Tajlandia, Filipiny, Laos itp.;Ameryka Łacińska, jak Kolumbia, Gujana, Peru, Chile, Urugwaj, Boliwia itp.

 

 

Profesjonalny zespół techniczny i bogate doświadczenie, szczere traktowanie klientów jak przyjaciół oraz zapewnianie silnego wsparcia i usług klientom to nasza wspólna filozofia biznesowa.Zapraszamy klientów do pisania, konsultacji i współpracy.

140HP GR135 Przegubowa równiarka budowlana 3140HP GR135 Przegubowa równiarka budowlana 4140HP GR135 Przegubowa równiarka budowlana 5140HP GR135 Przegubowa równiarka budowlana 6

Szczegóły kontaktu
Sino Construction Equipment Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Bonnie Cui

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)