Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyHydrauliczna koparka gąsienicowa

Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku

Chiny Sino Construction Equipment Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Sino Construction Equipment Co., Ltd Certyfikaty
Współpracuję z tą firmą od ponad 5 lat.

—— Mr.Stephen

Jestem z Angoli.

—— Mr.Eation

Im Online Czat teraz

Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku

21.5T Hydraulic Crawler Excavator With Long Boom Backhoe
21.5T Hydraulic Crawler Excavator With Long Boom Backhoe 21.5T Hydraulic Crawler Excavator With Long Boom Backhoe 21.5T Hydraulic Crawler Excavator With Long Boom Backhoe 21.5T Hydraulic Crawler Excavator With Long Boom Backhoe 21.5T Hydraulic Crawler Excavator With Long Boom Backhoe 21.5T Hydraulic Crawler Excavator With Long Boom Backhoe 21.5T Hydraulic Crawler Excavator With Long Boom Backhoe 21.5T Hydraulic Crawler Excavator With Long Boom Backhoe

Duży Obraz :  Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SANY
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: 21,5 T.

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Jeden komplet
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Nago
Czas dostawy: 25-30 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T
Możliwość Supply: 100 zestawów / zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Ciężar roboczy: 21,5 TONY Maksymalna wysokość kopania: 9075mm
Maksymalny promień kopania: 12820mm moc: 265
Maksymalna głębokość kopania: 10970mm Pojemność wiadra: 1,1m³
High Light:

21.5T Hydraulic Crawler Excavator

,

Boom Backhoe Hydraulic Crawler Excavator

21,5T Hydrauliczna koparka gąsienicowa Koparki z długim wysięgnikiem

 

Zalety i cechy hydraulicznych koparek gąsienicowych z długim wysięgnikiem

 

Hydrauliczna koparka gąsienicowa Koparko-ładowarki z długim wysięgnikiem to model o najwyższej wydajności wśród produktów o podobnym tonażu.

Hydrauliczna koparka gąsienicowa Koparki podsiębierne z długim wysięgnikiem cieszą się dużą popularnością wśród klientów i są określane mianem króla oszczędności paliwa.

 

Specyfikacja hydraulicznych koparek gąsienicowych z długim wysięgnikiem

 

pozycja wartość
Obowiązujące branże Sklepy z materiałami budowlanymi
Serwis pogwarancyjny Wsparcie online
Lokalna lokalizacja usługi WŁOCHY
Lokalizacja salonu NIGERIA
Miejsce pochodzenia Chiny
  Anhui
Nazwa handlowa san
Stan: schorzenie UŻYWANY
Rok 2016
Robić san y
Przenoszenie typu Koparka gąsienicowa
Ciężar roboczy 21800kg
Pojemność wiadra 1,2m3
Maksymalna wysokość kopania 9570
Maksymalna głębokość kopania 6600
Maksymalny promień kopania 9950
Prędkość znamionowa 5,4 / 3,3 km / h
Orzecznictwo CE, ISO
Gwarancja niedostępne
Marka cylindra hydraulicznego EATON
Marka pompy hydraulicznej SHIMADZU
Marka zaworu hydraulicznego NHI
Marka silnika YANMAR
UNIKALNY PUNKT SPRZEDAŻY Wysoka moc kopania
Moc (W) 114kw
Raport z testów maszyn Niedostępne
Kontrola wideo wychodząca Opatrzony
Typ marketingowy Zwykły produkt
Gwarancja na podstawowe komponenty Niedostępne
Podstawowe komponenty Skrzynia biegów

 

Zdjęcie hydraulicznej koparki gąsienicowej koparko-ładowarki z długim wysięgnikiem

Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 0

Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 1Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 2Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 3Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 4

Wysyłka i pakowanieHydrauliczna koparka gąsienicowa Koparki z długim wysięgnikiem

Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 5Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 6Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 7Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 8Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 9Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 10Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 11Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 12Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 13

 

O nas

 

Nasza firma została założona w 2003 roku i znajduje się w Jingshi Road, Huaiyin District, Jinan City.Transport jest wygodny.

 

Nasz zakres działalności obejmuje wszelkiego rodzaju ciężkie maszyny drogowe, maszyny budowlane, ciężkie pojazdy logistyczne oraz pojazdy specjalne.W tym walce drogowe, równiarki, ładowarki kołowe, koparki itp. Oraz ciągniki siodłowe, wywrotki, ciężarówki, naczepy, betonomieszarki oraz duże, średnie i małe linie do produkcji cegieł itp. Od momentu powstania 17 lat temu zyskały szerokie uznanie klientów w kraju i za granicą dzięki naszej wysokiej jakości koncepcji usług, uczciwej postawie biznesowej i wysokiej jakości produktom mechanicznym.

 

Obecnie koncentrujemy się na dużych pracach ziemnych, projektach budowlanych i dużych centrach logistycznych, dostarczając klientom wysokiej jakości maszyny i pojazdy.

 

Jinan to kolebka chińskich ciężkich pojazdów i maszyn.Opierając się na historii badań i rozwoju technologii ciężkiego sprzętu Jinan oraz wygodnym transporcie, utrzymujemy dobrą długoterminową współpracę strategiczną z Sinotruk i Jiangsu XCMG.Zostań awangardą chińskiego eksportu ciężkich maszyn i rozwoju rynków zagranicznych.

 

Linia produkcyjna naszej firmy znajduje się w dzielnicy Zhangqiu w mieście Jinan w prowincji Shandong.Transport jest wygodny.

Obecnie nasza firma zatrudnia ponad 500 pracowników.Wśród nich jest ponad 50 osób w zespołach techniczno-badawczo-rozwojowych, większość z nich posiada wykształcenie wyższe lub wyższe.Dział marketingu liczy ponad 30 osób.Posiada bogate doświadczenie sprzedażowe i serwisowe.Zapewnij klientom kompleksowe konsultacje dotyczące produktów, zakup i obsługę posprzedażną.

 

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w eksporcie zagranicznym.Wielkość eksportu rośnie z każdym rokiem.Eksportowane głównie do krajów afrykańskich, takich jak Etiopia, Dżibuti, Kenia, Tanzania, Sudan, Czad, Angola, Burkina Faso, Uganda, Kamerun, Zambia, Algieria, Mozambik, Botswana itp.;Azja Południowa, Azja Południowo-Wschodnia, jak Pakistan, Bangladesz, Birma, Tajlandia, Filipiny, Laos itp.;Ameryka Łacińska, jak Kolumbia, Gujana, Peru, Chile, Urugwaj, Boliwia itp.

 

 

Profesjonalny zespół techniczny i bogate doświadczenie, szczere traktowanie klientów jak przyjaciół oraz zapewnianie silnego wsparcia i usług klientom to nasza wspólna filozofia biznesowa.Zapraszamy klientów do pisania, konsultacji i współpracy.

 

Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 14Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 15Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 16Hydrauliczna koparka gąsienicowa 21,5T z koparko-ładowarką o długim wysięgniku 17

 

 

Szczegóły kontaktu
Sino Construction Equipment Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Bonnie Cui

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)